Postřehy,dojmy a momentky z Missis Models

14. září 2017 v 21:45 | Kopretina |  Sranda, legrajda, komix
Pěkný den, dnes se s vámi podělím o zážitky z Missis models 2017. Moje popisky budou zdřejmě chaotické, některé divné, některé směšné ale přece jen moje :-). Soutěž missis models pro mě byla víc přínosem než obráceně. Cítím se sebevědoměji, víc si vážím sama sebe, mám se zase o něco raději :-) a mám větší chuť a odvahu se klidně zůčastnit nějaké podobné soutěžě...mám pocit že život a zábava právě začíná :-)


Vše ale tak růžové nebylo. Za přihlášením do soutěže byla jakási moje touha o sebepotvrzení mojí pohlednosti, která mi měla vyvrátit to, že můj vzhled není příčinou smůly v lásce :-) Někdy prostě chvíli trvá než člověk pozná sám sebe a to co je jeho a co by rád a když to dokáže dát do světa a žít to. Mé hlavní projevovací kanály srandy a bezbřehé radosti jsou stále zablokovány a já věřím, že s tím pravým mužem to bude jako otevření dveří tím správným klíčem, ale který je ten správný a pravý....každý v tom okamžiku ve kterém se potkáte je pro vás tím pravým a zrcadlí vás a vy jeho se všemi nedostatky a tak se můžou pochopit a uzdravit. Kdo tomu nerozumí a chrání si ego ten s partnerství prostě uteče neboť ho bolí ego a nechápe že ta bolest je začátkem obrušování diamantu a sebepoznání :-)


Casting Ostrava....proč tam jen jdu, aha chci si to užít přece. Tak tohle jsou ty missky, které chtějí soutěžit fíha jsem tu správně některé vůbec nejsou hezké. Řekněte nám něco o sobě a proč jste se do soutěže přihlásily, no tůdle :-) Mám na to svůj názor normální ženská se na takovouhle soutěž nepřihlásí...tedy žádná spokojená se nepřihlásí, asi touha něco si v sobě srovnat. Říkám že se mi líbil jejich slogan: Probudte v sobě vyjímečnou osobnost, ano to mě zajímá a s paní Gábinou se shodujeme na tom že tahle soutěž je pro nás výzva :-)Hlasování a proč do toho nedat vše a nebýt první, no klidně komu by to mohlo vadit, ale vadilo. Od finalistky kterou má většina za charakterní a krásnou ženu tajné vzkazy o mě beze mě tom, že člověk by měl vědět kam až může zajít...já sama jsem neměla podobnou potřebu nějak ji komentovat, protože podle sebe soudím tebe nebo také kdo to první cítí tomu to jde z řiti :-)
První kolo ve vedení, úspěch je vždy podezřelý takže hlasy pryč, druhé kolo ve vedení hlasy navždy všechny pryč, třetí kolo neveřejné všichni hlasující přátelé již odpadli nudou a znechucením :-) Ač hlas lidu hned nazačátku ukázal kdo se nejvíc líbí a první kandidátka na missis sympatie měla kolem 1000 hlasů. Vyhrává v hlasovací soutěži na kterou nejde vidět finalistka s necelou dvoustovkou hlasů. Myslím, že díky tak velkým změnám které probíhaly během hlasování neměla být missis sympatie raděj vůbec vyhlášena.


Penzion Retaso, hezká příroda, nabitý program a zima v chatce :-) V tomto zapomenutém koutu světa kde vaří už 300 let to samé mě mile překvapily vegetariánskou stravou. Jinak čaj je vždy studený, průvan veliký, věštšina lidí se zde rozumě zahřívá alkoholem který mimo jiné i uspává. Ti co se neopijou mají smůlu, neboť pod dekou skrz nazkr průhlednou teplo nepřebývá :-) Ještě že je nálada mezi finalistkama stále tak dobrá. Přes den nácvik chůze a choreografie večer odhalování lidských příběhů a duší. O některých víme skutečně všechno i to co jsme si nijak vědět nepřály, třeba kdy menstruují, některé ega jsou zde nevyzrálé a projevuje se to tím, že hovoří dlouze o ničem. Některé příspěvky jsou ale zajímavé a vytrhly mě z poklidného dřímání. Ano můj pohled po tomto sebeodhalování na některé účastnice se změnil. Mám je začít litovat když vím, že každá duše si svůj osud volí sama? Ale většina mi je sympatická a příjemnější než na začátku.


Jak se blíží konec soustředění malinko i přibývá hysterických reakcí některých finalistek a to hlavně při nácviku choreografie. Dále také některé finalistky nedojely vůbec, některé dojely pozdě ale nechytaly se a tak raděj zdrhly. A taky dojely Polky..to byl ale mazec. Někdy se prostě neurodí a není med ani slibovica. Jedna z našich finalistek si nebyla jistá jestli to není ta skupina trans co má rozjíždět párty na finále missis. K jejich hezkým vlastnostem patřilo to že byli hyper aktivní. Svou chreografií zmátly i paní Vilmu a to už je co říct :-)
Kromě spánku v ledové chatce přbyl ještě jeden kuriozní úkol umýt si vlasy malým studeným cicůrkem vody. Jelikož mám vlasy dlouhé, spěchala jsem na to, když jsem měla půlku hlavy mokré tak přijely klobouky a měly se jít vyskoušet. No zbyl na mě ten poslední, který měl spoustu dírek a dal by se klidně použít i jako cedník na špagety :-) Po dvou hodinách jsem vyšla z koupelny naprosto ztuhlá, protože jsem si umývala hlavu pod kohoutkem.Ranní dramatické líčení a odjezd do Klimkovic. Po cestě konečně chvilku spím :-) Oběd a rozdávání soutěžních čísel které jsme si nevylosovaly ..jak to? Pak už jen nácvik plný hysterie u fontány. Některé finalistky by chtěli mít choreografii víc než dokonalou :-) Poté líčení, česání a oblékání, záležitosti pro každou ženu celkem příjemné a povznášející. Vystoupení byla příjemná i když nervozita mě celkem držela hlavně při první choreografii. I noční košilky byly fajn. Model od polské návrhářky který jsem si měla obléct však předčil moje očekávání...jednoduše model toaletářka Mery. Naštěstí se mi ho podařilo vyměnit za riflové šaty které se zdály být o něco nositelnější. Finálový večer se pak zakončoval promenádou ve večerních šatech ze svalovcem. Ten můj šel jak beránek na popravu akorát mě štvalo že měl na saku velkou zakroucenou nit, kterou jsem mu nemohla sundat :-)Vyhlášení finálového večera nemohlo být překvapením. Klimkovice volí Klimkovice a Ostrava Ostravu.
A tak je všechno doma a všichni jsou spokojení. Vítězkám blahopřejeme !


To co mě nezklamalo a potěšilo byli moji rytíři,
kteří pro mě hlasovali a jim patří moje díky,
růže a polibek po větru poslaný.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pavel Pavel | 23. září 2017 v 19:04 | Reagovat

tož jsem si početl a díky.

2 kopretina kopretina | 25. září 2017 v 17:03 | Reagovat

Píši ještě zajímavé doplňující údaje.Ani jedna z vítězné trojice ani missis sympatie se nepřihlásily běžným způsobem jako ostatní tedy přes casting??? Ale přihlašovaly se solo. Není to zvláštní?My z castigu jsme zdřejmě byli pouze na doplnění šarády :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama